Biz Kimiz?
Lonca Girişimcilik Merkezi; teknoloji odaklı, ölçeklenebilir iş fikirlerine sahip girişimcilerin, proje fikirlerini sürdürülebilir bir modelde ve ayrıca hızlı bir şekilde ticari faaliyete dönüştürmelerini sağlamak için Kuveyt Türk Katılım Bankası tarafından kuruldu.

Projeleriniz için en uygun çalışma ortamını sunarken, her bir girişimci için özel mentor ve danışmanlarla projenizi hayata geçirmeyi sağlıyor. Ayrıca etkinliklerle girişimcilerin hem kendileri gibi girişimcilerle hem de ihtiyaç duyacakları ekosistemle bir araya gelmelerine olanak sunuyor. LONCA, bunu yaparken, kurucusu Kuveyt Türk'ün 30 yılı aşkın bankacılık tecrübesini tüm kanalları ile girişimcilere açmanın yanında girişimciler için büyük öneme sahip kuruluşlarla işbirliği imkanı sunuyor.

Hemen Başvur

Çok Lokasyonlu Girişimcilik Merkezi

LONCA girişimcileri, Girişimcilik Merkezi'nin proje ortağı olan Workinton'ın da üyesi olmaktadır. LONCA, Astoria'da konumlandırılmaktadır, ancak girişimcilerimiz, Workinton'un hali hazırda İstanbul'da 10, Ankara'da 2, İzmir ve San Diego'daki 1'er şubesini de istedikleri zaman kullanabileceklerdir.

workinton.com

Lonca Mentorluk Sistemi

LONCA girişimcileri, kendi özel konuları ile ilgili yanlarında her zaman özel mentorlarını bulabilecekler. Workinton ile işbirliği halinde yürütülecek olan ve üyeleri,

  • Mentorlar
  • FinTech ve Bankacılık Profesyonelleri
  • Danışmanlar (Hukuk, Muhasebe, Finans, Teknoloji, vb.)
  • Geçmiş Dönem Girişimciler
  • Yatırımcılar
  • Uzmanlar
  • Yurtdışı Danışmanlar'dan oluşan Mentor takımı ile ihtiyacı oldukları konularda desteği her zaman yanlarında hissedecekler.
Detaylı Bilgi

Kuveyt Türk Girişim Sermayesi Yatırım Fonu

Kuveyt Türk, kendi bünyesindeki KT Portföy Yönetimi A.Ş. ile Türkiye’nin Startup’lar ve Teknoloji Girişimcilerine özel ilk girişim sermayesi yatırım fonunu oluşturuyor. LONCA'yı tamamlayan girişimciler, eğer fonun yatırım büyüklüğü için uygun aşamaya gelmişlerse, bu fondan yatırım almak konusunda önceliğe sahip olacaklar.

Detaylı Bilgi

LONCA Ekibi

 

Haberdar olun!

E-bültenimize kayıt olarak tüm etkinlik ve yeniliklerden haberdar olabilirsiniz.